Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/c/a/cab0ed46-10e1-4e2b-b5ed-22722994c882/adanoonline.sk/web/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 258
Naši partneri - AdanoOnline.SK

Naši partneri

Staňte sa aj Vy naším obchodným partnerom!


Výhody spolupráce s nami:

 

● výber z rozsiahlej ponuky trvanlivých cukrárskych, pekárenských a ostatných pekárskych výrobkov a jednoduchý a prehľadný systém objednávania

● spoľahlivý systém distribúcie našich výrobkov realizovaný vlastnou ale aj zbernou dopravou. Tým vieme zabezpečiť, že sa k vám trvanlivé ale aj čerstvé pečivo dostane v dohodnutý termín.

● Poctivá ručná výroba s použitím spoľahlivých technológií ako aj certifikovaný systém riadenia kvality v celom výrobnom procese garantuje vysokú kvalitu výrobkov.

● denno-denne uspokojujeme potreby širokého spektra našich zákazníkov, denne zásobujeme množstvo predajní či reťazcov čerstvými ale aj trvanlivými výrobkami – našou prioritou je Vaša spokojnosť.

● dlhoročná spolupráca s významnými obchodnými reťazcami, profesionálne zvládanie riadnych aj mimoriadnych objednávok, široká distribučná pôsobnosť ako aj školený personál – to sú výhody, ktoré nám uľahčia vzájomnú spoluprácu.

● zvyšujúce sa nároky a požiadavky našich zákazníkov nás vedú k neustálemu zlepšovaniu výrobných či distribučných procesov, investíciám do nových technológií, vývoja nových chutných produktov – pre Vás

● systém starostlivosti o zákazníka, osobný individuálny prístup a snaha riešiť Vaše požiadavky v čo možno najkratšom čase


Naši partneri:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaujala Vás naša ponuka?

 

Budeme vďační, ak sa Vám vzhľadom k Vašej pracovnej vyťaženosti podarí nájsť časový priestor na stretnutie s nami, za účelom prekonzultovania našej vzájomnej spolupráce.

Kontaktujte nás na adrese zakaznik@adanoonline.sk a po odoslaní Vás bude kontaktovať náš obchodný pracovník za účelom osobného stretnutia.


OSTAŇTE S NAMI V SPOJENÍ
A DOSTÁVAJTE NAŠE JEDINEČNE ČERSTVO UPEČENÉ NOVINKY